Aktuality

 

Vážení pacienti!

Pokud je to možné, odložte v zájmu vlastního zdraví návštěvu naší ordinace a kontaktujte nás telefonicky nebo emailem. Toto platí i pro příznaky běžného nachlazení, které je zvládnutelné samoléčbou v domácím prostředí. Provoz naší praxe je v současné době limitován nedostatkem ochranných prostředků. Ordinace funguje v nouzovém režimu.

Můžeme Vám elektronicky vystavit recept i pracovní neschopnost a tu i elektronicky ukončit. To vše bez vaší přítomnosti. Ta je nutná jen v případě zhoršení stavu nebo delšího přetrvávání potíží.

Pokud k lékaři musíte (akutní případy), zatelefonujte a budete objednáni na přesný čas.

Neakutní záležitosti budou odloženy do odvolání (pracovnělékařské prohlídky, řidičské a zbrojní průkazy, invalidní důchody, příspěvky na péči, lázně, pojistky, bolestné atd.)

Osoby, na které se vztahuje karanténa a mají zároveň klinické příznaky, nechť z domova kontaktují přímo hygienickou stanici, tel: 567 564 551 nebo linku 112.

 

Děkujeme za pochopení

 

Covid-19

 

Od 8.4.2019 nás najdete již na nové adrese: U Pikulky 725, Ždírec nad Doubravou.

Ordinační doba a telefonní číslo zůstávají beze změny.

PRAKTICKÉ LÉKAŘSTVÍ Ždírec nad Doubravou, s.r.o. | Ochrana osobních údajů

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací